Zaproszenie „Motylkowego Wzgórza”

Zaproszenie „Motylkowego Wzgórza”

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze” zaprasza na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 2018. Jak informują organizatorzy:

„Już po raz kolejny będziemy obchodzić Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W tym roku uroczystości pod hasłem „RADOSNA NIEPODLEGŁA”, powiązane będą ze 100leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. W imprezie udział wezmą uczniowie SOSW w Starachowicach, uczestnicy WTZ w Kałkowie- Godowie, podopieczni PŚDS w Starachowicach oraz członkowie naszego Stowarzyszenia. Uroczystości odbędą się 25maja, rozpoczęcie o godz. 9.30, ul.Moniuszki 58 -teren Świetlicy”Motylkowe Wzgórze”. 
W programie uroczystości m.in.
– zawody sportowe osób niepełnosprawnych pod hasłem „SPRAWNI w RADOSNEJ NIEPODLEGŁEJ”
– prezentacja sprzętu Straży Pozarnej
– prezentacja drużyny motocyklowej MOTO STAR
– nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów
– poczęstunek i wspólna zabawa.
Projekt współfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego, Gminy Starachowice i sponsorów.”

Zaproszenie „Motylkowego Wzgórza” was last modified: 29 maja, 2018 by Administrator