Piknik rodzinny

W okresie letnim Stowarzyszenie JES – Jakość Energia Starachowice organizuje rodzinne pikniki profilaktyczne w różnych częściach Starachowic. W programie wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych: spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, animacje, muzyka, zajęcia fitness, grill i poczęstunek. Wszystko bezpłatnie dla mieszkańców miasta i gości. Każdy piknik zakończony będzie pokazem kina plenerowego.

Już w niedzielę, 19 lipca, zapraszamy od godziny 17:00 na plac przy Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej na osiedlu Łazy, gdzie wspólnie z Parafią będziemy bawić się na pikniku.
Piknik zakończymy pokazem filmu „Dwie korony”:

Projekt współfinansowany jest przez Gminę Starachowice.

Na ostatni tegoroczny piknik zapraszamy 31 sierpnia 2018, od 17:00, na plac przy ul. Pustowójtówny (osiedle Południe).

Partnerami pikników są: prezydent miasta Marek Materek, Starachowickie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Lokalne Centrum Wolontariatu, Polska Rada Organizacji Młodzieżowych, Zakład Energetyki Cieplnej w Starachowicach, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Starachowicach, Z lotu Myszki, Marecki.name, Starachowicki Klub Filmowy, Stowarzyszenie Liderzy z naszego podwórka i inni.

Piknik rodzinny was last modified: 15 sierpnia, 2018 by Administrator