Wygrana FKS ŁAZY w I rundzie Pucharu Polski

Wygrana FKS ŁAZY w I rundzie Pucharu Polski

W niedzielę 12. sierpnia odbyły się rozgrywki w ramach I rundy Pucharu Polski. Zespół FKS Łazy zmierzył się z drużyną Ester Wojciechowice i zwyciężył 3:2. Nasza ekipa, która od 26 sierpnia będzie występować w klasie B pokonała przeciwnika z wyższej ligi.
Frekwencja była imponująca i przerosła nasze oczekiwania. Stu osiemnastu kibiców dopingowało nasz zespół. Bramki strzelali kolejno: Madejski1-0, Roman2-0, Koston3-0. 

Wystąpilismy w składzie: Mariusz Ostatek(45 min. Koston) Ciepluch, Góralski Br, Łukasz Wesołowski, Paweł Sadkowski, Kozera(67min. Klepacz), Łukasz Radło( 20min. Marzec), Roman(75min Alan Mirota) , Mateusz Prokop, Madejski, Danielski(55min. Zdobek Misiałkiewicz) oraz Rokita i Kalista. Trener zespołu: Krzewicki Przemysław, kierownik: Jackowski Tomasz, Dyrektor sportowy Anna Kucharska . 
Dziękujemy firmie Prima Sort za dokupienie koszulek na mecz, Łukaszowi Korusowi za zaopatrzenie w wodę i pomoc w organizacji, oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji meczu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i pomocy w klubie. 
Zarząd, zawodnicy, kibice, sami płacą składki i nikt nie pobiera opłat za pracę czy grę. Koszty min. na sędziów, wyjazdy, opłaty związkowe, sprzęt sportowy są jednak spore. Zapraszamy potencjalne firmy do współpracy. 
 Do zobaczenia na meczu 26 sierpnia!!

Wygrana FKS ŁAZY w I rundzie Pucharu Polski was last modified: 15 sierpnia, 2018 by Administrator