INTENCJE   MSZY   ŚWIĘTYCH

25    Października     XXX Niedziela Zw.

8.30   + Zofię Manicz- od Rycerstwa Niepokalanej

17.30   Różaniec

18.00  Za dusze w czyścu cierpiące

Piątek    30   Października

17.00   + Krzysztofa Dziewierza w 5 rocz śm.

17.30  Różaniec

18.00  Za dusze w czyścu cierpiące

Sobota     31   Października

17.00  Za dusze w czyścu cierpiące

17.30  Różaniec

18.00  + Jana Kosztowniaka   – od stryja Jerzego z rodziną

1 Listopada    UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH

8.30   + Stanisława Krystynę Cieleckich i zm. z rodz. Gralców i Cieleckich

10.00  Dziękcz-błag z prośbą o zdrowie, błog. Boże  i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i dziecka w łonie, które ma się narodzić

12.00  + Ks. Infułata Czesława Walę   – od Michała Bidzińskiego z rodziną

15.00 Msza trydencka : + Leokadię Bolesław Roszczyk i zm z rodziny Tamborków i Roszczyków

TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

25 października 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj w kościołach obchodzona jest uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Dzień poświęcenia kościoła jest dniem jego oddania na wyłączną własność Panu Boga, aby był miejscem modlitwy dla parafialnej wspólnoty i miejscem sprawowania kultu.

1. W środę w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Odpust na os. Trzech Krzyży

1. Z inicjatywy Rycerstwa Niepokalanej od 16 X trwa Nowenna Pompejańska, codziennie o 15.00 a w niedziele po Mszy trydenckiej, czyli o 16.00. Intencja wyłożona na ławkach

1. W przyszłą niedzielę, 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. W naszym kościele będą one sprawowane według niedzielnego porządku : 8.30, 10.00, 12.00 i 15.00 trydencka. Po Mszy o 10.00 procesja i modlitwy za zmarłych z wypominek. W tę uroczystość uwielbiamy Boga w Jego świętych – w tych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Dla nas są oni drogowskazami na drodze do wieczności.

1. W poniedziałek, 2 listopada w liturgii wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych, jest to tzw. Dzień Zaduszny.

1. Przed nami ostatni tydzień różańcowy. Codziennie o godz. 17.30 a w niedziele po Sumie. Dziś ósmy już różaniec o odnowę moralną narodu Polskiego

1. Można zamawiać wypominki roczne i jednorazowe.

1. W najbliższą sobotę, 31 października w katedrze pw. Św. Józefa w Hartford w USA odbędzie się beatyfikacja ks. Michaela McGivneya, założyciela Rycerzy Kolumba, największej męskiej, międzynarodowej wspólnoty katolików. Więcej informacie w gazecie Dobre Nowiny. Niech każdy weźmie do domu.

1. W naszym kościele może przebywać na jednej Mszy 180 osób, czyli bez problemów wszyscy się mieścimy.
Ogłoszenia i intencje was last modified: Październik 25th, 2020 by Administrator