Ogłoszenia i intencje

11 Listopada    XXXII   Niedziela Zwykła

8.30   + Bogusława Jopa – od uczestników pogrzebu

10.00  Dzięk-błag w 17 Rocznicę Urodzin Aleksandry Chyczewskiej

12.00   Dziek-błag z okazji Imienin i w 38 Rocznicę Urodzin Marcina Krawczyka oraz w 8 Rocznicę Urodzin Julii Krawczyk

Poniedziałek   12 Listopada

17.00    + Józefę Kuźdób- od Bożeny Błędzińskiej z rodziną

17.30    + Marzenę Jagucką – od syna Zbigniewa z żoną Elżbietą

Wtorek   13 Listopada

17.00  + Bożenę Kulik –od rodziny Sobczaków

17.30  + Eugeniusza Rysia – od siostry Lidii z rodziną

Środa     14 Listopada

17.00  + Bogusława Jopa – od Rycerstwa Niepokalanej

17.30           + Władysława Drożdża – od rodziny Druziców

Czwartek       15 Listopada

17.00  + Krystynę Chodyra- od Rycerstwa Niepokalanej

17.30   + Barbarę Baran w 2 rocz śmierci – od męża synów, synowych i wnuków

Piątek      16 Listopada

17.00   + Bolesława Kacę- od Haliny Lefek i Danuty Kromer

17.30  + Kazimierza Zielińskiego – od siostry Krystyny z rodziną

Sobota     17 Listopada

17.00  + Apolonię Szukiel – od Krystyny Szukiel z rodziną

17.30  + Marzenę Jagucką – od dzieci z rodzinami

18 Listopada    XXXIII   Niedziela Zwykła

8.30   + Grażynę Dróżdż- od rodziny Piotrowskich

10.00  +Stanisława Romana Krystynę Andrzeja Sławomira Sokołowskich, Katarzynę  Oświecińską

12.00  + Dawida Spadło w 3 rocznicę śmierci

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 11 listopada 2018

1. Pan Jezus, chwaląc gest ubogiej wdowy, zachęca nas do większej ufności w Bożą Opatrzność. Wszyscy jesteśmy w ręku Pana Boga i musimy uczyć się na co dzień coraz większego zaufania do Niego. Zaufanie do Pana Boga powinno wyrażać się nie tylko w wymiarze indywidualnym, ale także rodzinnym i wspólnotowym. Jako jeden naród powinniśmy też wciąż bardziej dziękować Panu Bogu i ufać Jego Opatrzności.
  1. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

Po Mszy o 10.00 złożymy kwiaty i zapalimy znicze. O 12.00 Spotkanie przy pomniku w Ambrożowie i śpiewanie hymnu

1. Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.
  1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Woskowicz Monika i Kwieciński Rafał z naszej parafii. Zapowiedź I. Kto wie o przeszkodach miedzy wymienionym osobami, w sumieniu powinien zgłosić do kancelarii parafialnej.
  1. Róże Różańcowe i Rycerstwo Niepokalanej zapraszają na odpust do Bazyliki MB Ostrobramskiej do Skarżyska Kamiennej , 16 XI. Wyjazd 16.15 spod kościoła . Koszt 10 zł. Zapisy w Rycerstwie

6.Niech Pan Jezus otacza swoją opieką solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

1. Prasa katolicka
Ogłoszenia i intencje was last modified: Listopad 14th, 2018 by Administrator